Ogólnie mam tak, że nie gram w gry online. Krępuje mnie rozmowa z ludźmi w grze. Ludzie krzyczą, wrzeszczą, obrażają innych. Odbiera mi to radość życia. W świecie realnym nie mam problemu z nawiązywaniem kontaktów. Czasem próbuje gierki gdzie interakcja werbalna z innymi graczami jest ograniczona do minimum, ale i tu bywa różnie. Np ktoś w FH4 mnie ostatnio zwyzywał od gówna (a wygrałam) i od tamtej pory nie wróciłam do tej gry. Dlatego tylko singleplayer zostaje. Jest ktoś kto ma podobnie? #gry #steam #multiplayer #csgo #leagueoflegends #dota