Ogłaszam oficjalnie, że usunąłem apke wykop i zostaje z samym kochanym 💙hejto💙!
Jeszcze wbiłem tam kij w mrowisko w pewnym wpisie i niech się debile kłócą, po czym właśnie usunąłem aplikacje hehe
#gownowpis #wykop

Ogłaszam oficjalnie, że usunąłem apke wykop i zostaje z samym kochanym 💙hejto💙!
Jeszcze wbiłem tam kij w mrowisko w pewnym wpisie i niech się debile kłócą, po czym właśnie usunąłem aplikacje hehe
#gownowpis #wykop

Zaloguj się aby komentować