O w d⁎⁎ę Hieronima Boscha, ledwo się zwlekłem z wyra.
jak ślimak, na brzuchu się zczołgałem,
tak mnie jakby pręga w plecach zabolała, jeszcze zanim wstałem, od łopatki do nerek.
Brak ruchu i gimnastyki robi swoje, już jak się kładłem wieczorem czułem dyskomfort, muszę poprosić o takie ćwiczenia które można robić z wyłączonym barkiem.
A będzie gorzej, bo za tydzień operacja.
#zalesie #hejto40plus #zdrowie #oporniksieleczy #gimnastyka #plecy


