No żresz nie sprawdziłem przy zakupie, to jest chyba jakieś oszustwo!
#jedzenie
#gotujzhejto

No żresz nie sprawdziłem przy zakupie, to jest chyba jakieś oszustwo!
#jedzenie
#gotujzhejto

@conradowl dobrze, że mango nie lubię to mnie to nie boli, generalnie warzywa > owoce.
Ale ostre przebicie jak cholera no ale duopolizacja rynku między Lidlem a Biedrą, marże mają już takie że w mniejszych sklepach niektórzy lepsze ceny oferują.
Polacy biorą te karty lojalnościowe i się cieszą, że z kartą niższe ceny są... W porównaniu do tego samego sklepu xD
Konkurencja wyrżnięta w wielu miejscach, jest czas zabierania plonów. Tylko się cieszę, że w mojej okolicy nie ma aż takiej nędzy ale ciekawe jak hurtownie przędą.
Zaloguj się aby komentować