kokosowa_sniezkaSumw Hydepark2023-08-13T20:00:51+02:0087No niebywałe. Śnieżka na Śnieżce8715Udostępnij
grv★2023-08-14T14:41:21+02:001Chodziło mi o to, czy tym stromym podejściem, czy łagodnym, bo szedłem rodzinnie. Ale podzieliliśmy się na pół i obeszliśmy oba 😁 Piękne zdjęcie ustrzeliłaś, teraz nie było szansy na takie - ludzi tłum.
kokosowa_sniezka2023-08-14T15:19:13+02:000@grv wchodziłam tym łagodnym, schodziłam stromym. Szacun, przy tej pogodzie to bym padła chyba
krzysztof-wu2023-08-14T15:35:54+02:002@kokosowa_sniezka dzwonię na policję, ten szlak jest jednokierunkowy (wejście). Schodzi się drogą.
grv★2023-08-14T16:39:45+02:002Rano było całkiem przyjemnie i lekki wiaterek na górze. Po 12 się duszno zrobiło. A "zakosy" jak @krzyszttof-wu pisze, jednokierunkowa, tylko w górę. Ale jak widać można też w dół, oni tego nawet nie sprawdzają 🤣