@Pomidor__ A ojebałbym takiego paskuda jak na zdjęciu, we ffftorek się nawpierdalam, bo najlepsza kobieta na świecie czyli matula wyrywa mnie do KFC xd (ona i tak robi lepsze skrzydełki ale mamie się nie odmawia)
Ja używam bułki paryskiej z marketu (połówka, wydrążony środek), stostowanej z masłe, do tego stek z rostbefu pokrojony na plasterki (delikatnie zmrożony), zielonej papryki i cebuli. Najwazniejsze to usmażyć mięso, cebulę i paprykę z serem i jako papkę przenieść do stostowanej bułki.