No i słup wynieniony, jeszcze troszke poprzełączać, zasilić odbiorców i mam nadzieję, że koniec na dzisiaj tej nierównej walki.

#pracbaza #pogotowieenergetyczne

92cee418-8062-4d85-a544-c57b1fd908b4

Komentarze (27)

@myoniwy katalog ptpiree widzial? ma byc ksiazkowo! a na powaznie to nie spotkalem sie z szalencem, ktory by nie ustojowal ;) czesto wykonawcy wsadzaja mniejsze ustoje niz w projekcie ale mimo wszystko wsadzaja ;) natomiast na polu nie ma zmiluj, za slabo ustojowany na jesien stoi prosto, a na wiosne juz pod katem :) jako ciekawostke moge dodac, ze mam odcinek linii SN w takim bagnie, ze sprzet tam nie wjedzie wiec stawiamy slupy kompozytowe sila miesni

@myoniwy no i mam dowcip z zycia - braciak kiedys na budowie, w srodku zimy, zaparkowal zuka na srodku polany, a nastepnego dnia okazalo sie, ze to srodek bagna :) zuka odyskali w lato kolejnego roku ale juz sie do niczego nie nadawal :) wczesniej sie nie udalo bo utopili HDS i po niego przyjezdzali kolejnym dzwigiem

A co z właścicielem ziemi? Kontaktujecie się z właścicielem i wypłacacie mu odszkodowanie za zniszczony teren czy c⁎⁎j mu w d⁎⁎ę trzeba było nie robić pola wkoło słupa?

@JanPapiez2 zazwyczaj wladciciele nie maja problemu o ile nic na tym polu nie wyroslo ;) wtedy konczy sie rzeczoznawca i wyplata odszkodowania za plody rolne - tak w mocnym skrocie

@winiucho Ile się teraz na pogotowiu zarabia? Parę lat temu miałem propozycję ale jak się dowiedziałem ile oferują za robotę na dworze bez zaplecza socjalnego to ich wyśmiałem.

Zaloguj się aby komentować