Niedziela pod kocem, pod kotem, pod dwoma kotami. Choroba do lozka przyszpiliła. Obiad zjadlem na sniadanie. Teraz jem obiad ktory moglby byc sniadaniem. #cybulionjestinny


Niedziela pod kocem, pod kotem, pod dwoma kotami. Choroba do lozka przyszpiliła. Obiad zjadlem na sniadanie. Teraz jem obiad ktory moglby byc sniadaniem. #cybulionjestinny


Zaloguj się aby komentować