Niedawno byłem z żoną w Czechach (Ostrawa), patrzcie co ustrzeliłem.
1. Skoda 120l - zrobiłem zdjęcie z uwagi na wspomnienia. Jak byłem maly, tata miał Skodę 125. Bagaznik z przodu jak w Ferrari, tylko trochę wolniej się zbierała 🙂
2. Czeski Owcen z małym szkrabem - @bojowonastawionaowca czyżby zwiastun przyszłości? 😜
3. Czeski pan piłkarz - ciekawe czy wie o tej reklamie salonu optycznego?
4 Kieł mamuta na tle projekcji wideo - fajny efekt z muzeum w Ostrawie.
#podrozujzhejto #podroze




