wielbuont★Gruba rybaw Hydepark2026-05-09T06:24:09+02:0030Nie wstawaj. Nie warto #zyciejestnobelon304Udostępnij
vredo2026-05-09T07:25:14+02:006@serotonin_enjoyer Sucharek: Gość hotelowy schodzi do recepcji i mówi: - Zasłałem łóżko. - Dziękujemy, bardzo dobrze - odpowiada recepcjonistka. - Nie bałdzo
Pirazy2026-05-09T07:42:55+02:007@vredo Gość hotelowy schodzi do recepcji i mówi: - Zasrałem łóżko. - Dziękujemy, bardzo dob... o ty chuju bobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)