Nie wiem, co tam sobie myślicie na temat tej całej imigracja ale właśnie w parku mijałem Hindusa z puszką wrocławskiego Piasta (ludzie z miasta piją Piasta, wiadomo). Asymilują się wzorowo, tyle powiem.
#wroclaw #heheszki #alkoholizm
Nie wiem, co tam sobie myślicie na temat tej całej imigracja ale właśnie w parku mijałem Hindusa z puszką wrocławskiego Piasta (ludzie z miasta piją Piasta, wiadomo). Asymilują się wzorowo, tyle powiem.
#wroclaw #heheszki #alkoholizm
Zaloguj się aby komentować