Nie należy się gniewać na bieg wypadków. Nic ich to bowiem nie obchodzi.
Marek Aureliusz, Rozmyślania
#stoicyzm

Nie należy się gniewać na bieg wypadków. Nic ich to bowiem nie obchodzi.
Marek Aureliusz, Rozmyślania
#stoicyzm

Zaloguj się aby komentować