Naprawdę jestem w stanie uwierzyć, ze ta afera z petrorogalowym księciem to gwóźdź do trumny tego śmiesznego portalu, sam jestem w miarę nowym tutaj użytkownikiem. Ale takiej migracji jak dzisiaj to chyba jeszcze nie widzieliście? Sam jestem zdziwiony, ze tak ludzie emigrują, tak jak pewna stacja idzie w kierunku monopolisty tak w druga stronę wykop traci ta pozycje ( ale to dobrze dla rynku ) IMO. A najlepsze w tej całej aferze jest to, ze sami sobie sprawili ten los
