AdelbertVonBimbersteinLiderw Hydepark2024-11-01T09:46:08+01:0048Na środku ścieżki taki bydlak. #rower #grzyby4813Udostępnij
AdelbertVonBimberstein2024-11-01T09:52:33+01:008@bojowonastawionaowca ten niech spędzi swoją starość w lesie.
HolenderskiWafel2024-11-01T10:24:54+01:001@AdelbertVonBimberstein no nie wiem, zaraz jakiś grzybiarz wyśledzi gdzie to jest po układzie gwiazd i wyzbiera wszystko
nobodys2024-11-01T09:54:01+01:008@AdelbertVonBimberstein chłop się wybrał z taką małą podsiodłówką na grzyby, no nie wyczymie
AdelbertVonBimberstein2024-11-01T10:36:09+01:000@nobodys kurde i lasy jakieś na złość czyste żadnych reklamówek
AdelbertVonBimberstein2024-11-01T10:55:23+01:004@Zielczan dla mnie wygoda. A szosowych purytan jebać.
AdelbertVonBimberstein2024-11-01T16:06:22+01:001@Pseudoanon nigdy w życiu. Jak niby rower ma stać jak zbieram grzyba?