Myślicie że warto będzie kupić Harrego Pottera na Xbox One? Przestałem grać już w gry i szkoda mi kupować nową konsole na jeden tytuł. NIe jestem fanem sagi ale Dziedzictwo Hogwartu wydaje mi się że może być równie dobre co Wiedźminy.
Komentarze (9)
Zawsze możesz kupić używaną konsole i odsprzedać po przejściu gry.
Ja tak kupiłem ps4 (żeby zagrać w horizon zero dawn), którego potem nie chciało mi się odsprzedawać i tak se leży i się kurzy
Ale w sumie nie żałuję, potem se ograłem połowę TLOU2 zanim mnie nie znudziło i RDR2 zanim nie wyszło na PC.
@User21113 nie no, też mi ciężko wsiąknąć jak kiedyś. Odbiłem się od god of wara, od wspomnianego the last of us, nie porwał mnie tomb raider nr 3 z tej nowej trylogii i mnóstwa innych gierek, które powinny mnie ucieszyć, ale mimo wszystko co jakiś czas trafi się gierka, dla której jestem w stanie zniknąć dla świata - Cyberpunk, Kroniki Myrtany: Archolos, właśnie RDR2, czy Horizon zero dawn.
Po prostu musisz trafić na swój typ i jak trafisz, to wsiakniesz. A jak nie, no to przynajmniej będziesz wiedział, że już pora umierać, bo nic Ci w życiu już frajdy nie sprawia tak jak kiedyś.
Zaloguj się aby komentować