#muzyka
Słucham właśnie Eski i mam takie przemyślenie na temat tego, że leci teraz dużo takiej se muzyki, mało nowej, głównie starsze przeboje. Można by powiedzieć, że młodzież nie słucha radia, ale to chyba nie to, bo pojawiłaby się co jakiś czas jakaś dobra nuta. Wydaje mi się, że za taki stan rzeczy odpowiada większa świadomość szkodliwości alkoholu i narkotyków u artystów.
