Gepard_z_Libii★Fanatykw Hydepark2024-11-14T15:03:19+01:0019Mówicie że nie ma opieniek #grzyby1919Udostępnij
cododiaska2024-11-14T15:19:13+01:004tej zielonej to bym raczej nie jadł. Ktoś pewnie już tam ręce wkładał i macał paluchami od środka ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Cybulion★2024-11-14T17:56:47+01:002@Gepard_z_Libii ale mam nadzieje ze male trafiasz bo takie kapcie to slabo :(
Gepard_z_Libii2024-11-14T18:10:35+01:001@Cybulion Ja tam przyjechałem tylko poscinac gałęzie bo nad drogą wisiały już i wypatrzyłem tę kępę
Cybulion★2024-11-14T18:12:11+01:002@Gepard_z_Libii ja jutro ostatnia kontrole zrobie w lesie, moze jeszcze na trzy sloiczki sie udziubie
Gepard_z_Libii2024-11-14T18:29:12+01:000@Cybulion pogoda dobra jeszcze, pełno ceglastoporych widziałem że jest
Cybulion★2024-11-14T18:48:12+01:002@Gepard_z_Libii tu juz nie, juz po pierwszym sniegu i przymrozkach
Fly_agaric2024-11-14T16:46:29+01:001Takie stare będą ciężkostrawne. Już bym się na te bydlaki nie rzucał.