#motocykle #chwalesie
Se zdałem teorię na 100%. 😁
Reszta chyba na przyszły sezon ale zobaczymy.
https://www.hejto.pl/wpis/motocykle-po-dwoch-tygodniach-odebralem-upragniony-pkk-zainstalowalem-dzis-aplik

#motocykle #chwalesie
Se zdałem teorię na 100%. 😁
Reszta chyba na przyszły sezon ale zobaczymy.
https://www.hejto.pl/wpis/motocykle-po-dwoch-tygodniach-odebralem-upragniony-pkk-zainstalowalem-dzis-aplik

Zaloguj się aby komentować