Mordrag mi zginął podczas wycieczki do Nowego Obozu. Znaczy się nie żyje xD no i co teraz? Thorus zadowolon
#gothic #gothicremake
Mordrag mi zginął podczas wycieczki do Nowego Obozu. Znaczy się nie żyje xD no i co teraz? Thorus zadowolon
#gothic #gothicremake
@Marchew tylko jak nie śpisz w swoim/wolnym łóżku. Jak śpisz w zajętym, to chyba czas leci do przodu, ale bez odnowienia życia. Z innej strony jak kogoś przymusowo wyślesz poza barierę ( ͡° ͜ʖ ͡°) to jego łóżko się zwolni i domek jest twój. XD
Powiem tyle, że ten dil z amuletem dla magnatów opłacił mi się bardzo mocno, bo mam najlepszą lokację do spania w całym starym obozie. XD
@ZohanTSW Podobno ludzie trzepali expa z połowy mapy za pomocą tego gościa xD
@Dziwen Mam własną hałupę, tę z czerwonym baldachimem. Nie, nie zawsze leci życie....
Łap: https://steamcommunity.com/app/1297900/discussions/0/563658656215970554/#c563658656215972963
Swoją drogą potworki się respią w niektórych lokacjach normalnie. Fajna sprawa, bo w oryginale był spory problem z pustym światem przed startem każdego z rozdziałów. Te drogi, co czyścili nam Mordrag i Pavez? U mnie znowu są pełne zwierzyny. Nie wszędzie, bo np. jaszczur przy południowej bramie się nie zrespił. W sumie to nie tyle resp, co pojawienie się nowych, bo ciała starych nadal tam są. Oby nowy update co właśnie wpadł tego nie zmienił, bo wolałbym mieć co ubijać po drodze.
@ZohanTSW Nie trzeba bić mobów.
Pobiegłem do wolnej kopalni po darmowy armor +10, nic nadzwyczajnego.
Nie znam metody respienia mobów z G1, ale w G2 one się nie respiły a "dodawały". Np. w rozdziale I był jeden wilk. Jeśli ubiliśmy to w II się pojawił drugi. Ale jeśli nie ubiliśmy, w II były już dwa wilki. Mechanizm zapobiegał "gubieniu" expa czy ultra expienia.
Zaloguj się aby komentować