Moja konkubina jest za⁎⁎⁎⁎sta. Byliśmy w centrum handlowym kupić losowe gówno i było stoisko z kwiatami. Zobaczyła bukiet za 200 składający się z kilku róż i powiedziała, że by mnie zjechała jakbym jej taki kupił za te piniondze #niewiemjaktootagowac