Taxidriver★Fanatykw Hydepark2026-03-08T07:19:03+01:0027Młody nr.2 obudził się o 4:50, młody nr.1 o 5:40, budzik miałem nastawiony na 5:50. #zalesie #rodzicielstwo279Udostępnij
Sweet_acc_pr0sa2026-03-08T07:38:11+01:004@Taxidriver budzik nie zadzwonił xD obudziła mnie kobieta łapiąc za to za co kobieta powinna łapać xD
Belzebub2026-03-08T08:02:39+01:003@Taxidriver a ja od drugiej do 5 w ogóle nie spałem xD a potem tak słabiutko
FriendGatherArena2026-03-08T19:14:34+01:001@Taxidriver ja dzisiaj wstawalem o polnocy, o 2, o 4 i o 6. Dobrze ze dzisiaj niedziela i zaraz koniec dnia.