Minął miesiąc odkąd liczę kalorie, chodzę na siłkę 2 razy w tygodniu i o dziwo jest motywacja. Zawsze mi prędzej czy później mijało, szedłem bo musiałem, a teraz chcę. Wydaje mi się że to przez liczenie kalorii, bo cyferki działają na mnie najlepiej. #chwalesie
