#mecz #pilkanozna #ligamistrzow
Na miejscu Haalanda bym się poważnie wkurwił - miał sporo czasu żeby dosadzić jeszcze jedną i być z rekordem praktycznie nie do pobicia, a tak jest tylko w gronie 3 graczy z 5 bramkami.
#mecz #pilkanozna #ligamistrzow
Na miejscu Haalanda bym się poważnie wkurwił - miał sporo czasu żeby dosadzić jeszcze jedną i być z rekordem praktycznie nie do pobicia, a tak jest tylko w gronie 3 graczy z 5 bramkami.
Zaloguj się aby komentować