Mamusia zrobiła ruskie a ja usmażyłem, cebulę dowaliłem i trochę śmietany. 10/10
kocham Mamę
#jedzenie #gotujzhejto

Mamusia zrobiła ruskie a ja usmażyłem, cebulę dowaliłem i trochę śmietany. 10/10
kocham Mamę
#jedzenie #gotujzhejto

Zaloguj się aby komentować