Komentarze (17)
Jak lubisz strategie czasu rzeczywistego (z elementami RPG) to zdecydowanie polecam. Grę wyróżnia to że nie można produkować jednostek, twoi ludzie są najcenniejszym zasobem co zmienia trochę rozgrywkę typowego RTSa.
Gra ma ponad 20 lat, kosztuje grosze (serio, kiedyś kupiłem za 83gr) i wciąż jest wspierana przez graczy i modderów, powstają nowe mody, mapy, a gracze regularnie grają po sieci. Ostatnio nawet była duża aktualizacja która uwspółcześniła UI, ułatwiła ładowanie modów i grę w sieci.
Fabuła zdecydowanie jedna z najlepszych z jakimi miałem do czynienia, a jestem wybrednym człowiekiem
@ZohanTSW Fan z krwii i kości.
@DiscoKhan Podpisuję się, gra jest fenomenalna, dialogi, świat. Grafika jest wciąż ładna, tworzona przez artystów, nie grafików
Aż mi przez głowę przeleciał obraz jadącego średniego pojazdu gąsienicowego z napędem spalinowym
@ZohanTSW jakiż to był dobry i niebanalny rts, w dodatku z wielowątkową historią i interesujacym światem. Jedyna gra, którą przeszedłem wielokrotnie, na każdy możliwy sposób. Wszystkie kampanie, nawet tą z chyba nieoficjalnego dodatku z Arabami.
Muszę sprawdzić czy jest na gogu.
Gdyby ktoś nie wiedział o co kaman to polecam materiał tvgry:
@Marchew, wiedzą cholewka, jak mnie złowić. Zaczyna się od "małpa chce banana?" i po chwili targasz skrzynie do składu, albo lądujesz jako wkładka mięsna w czołgu
@Marchew, ciekaw jestem, ilu spośród tutaj zgromadzonych grało online za pośrednictwem GameSpy Arcade te niemalże 20 lat temu... jeszcze się okaże, że razem grywaliśmy i po 20 latach znowu przesiadujemy i piszemy w tym samym miejscu.
Zaloguj się aby komentować

