Lubię wracać do momentu jak sierżant bagieta jeszcze był policjantem i wbiłem na jego discorda żeby zapytać co właściwie policja odpierdala w covidzie i podczas protestów kobiet. Jakiekolwiek wspomnienie że psują swój wizerunek budowany przez 20 lat przez obronę naczelnika i robienie bezprawnych rzeczy spotykał się z tą samą odpowiedziom od każdego mundurowego.
Generalnie zostałem zjedzony że nie mam racji i "policja nie jest od lubienia". Tak jakby im gdzieś uciekało to że policja właśnie musi być szanowana żeby była skuteczna, bo nikt nie będzie chciał z nimi współpracować. Zostaną zrównani do milicji.
Fast forward rok pański 2023. Skandal za skandalem, bagietmajster nie jest już pod błękitem niebieskich lamp, a opinia o policji w PL jest niestety coraz gorsza i szoruje po dnie.
Co będzie dalej...?
#policja #polska #przemyslenia
