Kurdex, upały upałami, ale muszę z przykrością przyznać, że znowu mamy do czynienia ze śmierdzielami Przepraszam, że tak z grubej rury, ale chwilami jest nie do zniesienia. Wiem, że to dość wrażliwy i delikatny temat, ale kąpiel, higiena osobista i szeroko rozumiana czystość przy takich temperaturach, to podstawa. Wiadomo woda to jedno, ale jakieś tam delikatne, nie za mocne (aby nie wpaść w drugą skrajność) antyperspiranty, dezodoranty też mogą pomóc, to nie chodzą i śmierdzą...
Już nie wchodzę na temat wielodniowych przepoconych ubrań...
Zdarzyło wam się może kiedyś komuś taktownie (lub nie, ale zdarzyło się ) zwrócić uwagę na ten problem?
#lato #lato2026 #upaly #niebadzsmierdzielem #rozkminy #antyperspirant #dezodorant #pot #czystosc #higiena