MrHardy_Gruba rybaw Hydepark2025-03-20T14:41:51+01:0024Kurde fajne to było. Rzadko się trafiało, ale chyba z 1-2 się udało trafić. #czipsy #nostalgia246Udostępnij
InstytutKonserwacjiMaryliRodowicz2025-03-20T16:36:05+01:001@MrHardy_ kiedyś jak byłem mały to trafiłem kilka tys starych złotych w starfoodsach oczywiście bekonowych
FoxtrotLima★2025-03-20T19:01:50+01:001@InstytutKonserwacjiMaryliRodowicz właśnie ja pamiętam takie akcje ze starymi pieniędzmi. Nie kojarzę już po denominacjii.
Jarasznikos2025-03-20T18:34:08+01:001@MrHardy_ Macałem jak szalony po wszystkich chipsach za tym, aż kasjerki ze sklepów wyganiały.