bojowonastawionaowca★2026-06-12T14:25:46+02:002@WujekAlien panie, ja bogaty tylko w książki jestem xD
WujekAlien★2026-06-12T14:30:51+02:001@bojowonastawionaowca bogaty do bogaty, policz ile kosztowały książki i pomyśl, że w razie problemów mógłbyś je wszystkie sprzedać za 1/3, 1/2 ceny ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
bojowonastawionaowca★2026-06-12T14:45:26+02:001@WujekAlien phi, większość z nich jest wciąż pachnąca nowością, 1/2 ceny brzmi jak bluźnierstwo no ale byłoby tego parę...naście tysięcy pewnie, może 20-coś
Hilalum2026-06-12T16:16:23+02:004@WujekAlien kupowanie i czytanie książek to dwa zupełnie różne hobby
WujekAlien★2026-06-12T16:18:03+02:001@Hilalum to prawda, jestem lepszy w tym drugim, ale i zakupów nie pomijam