Komentarze (12)

emdet

@hapaczuri ile uważasz ¯\_(ツ)_/¯ Zwyczajowo tyle ile kosztuje miejsce przy stole, więc z teraz chyba z 300zł?

Ale jak dasz 100 czy 200, to nikt normalny się nie obrazi ¯\_(ツ)_/¯

szukajek

@emdet 300? minumum to teraz 600 za komunie szwagier dał ostatnio 350 a wesele to dodatkowe 3 posilki i sala do 2 w nocy

emdet

@szukajek a w dupę sobie wsadzić należy teksty w stylu "minimum". Jak ktoś cię zaprasza na imprezę to nie należy zakładać jego oczekiwań w postaci zwrotu kosztów. To nie na tym polega i nie każdego na to stać.

Tylko-Seweryn

@hapaczuri ja idę teraz na dwa wesela i po 2K daje w kopertę. Ale to są moje dobre ziomki akurat

Normalnie to z 1k bym dał. Może mniej troche

matips

w dupę sobie wsadzić należy teksty w stylu "minimum". Jak ktoś cię zaprasza na imprezę to nie należy zakładać jego oczekiwań w postaci zwrotu kosztów. To nie na tym polega i nie każdego na to stać.


@emdet Zawsze na tego typu wątkach pada odpowiedź tego typu, ale nijak nie jest ona pomocna dla zadającego pytanie. Przyjmij, że OP stać na dowolny rozsądny prezent, tak samo jak organizatora stać na zaproszenie gości.


OP chce się jednak wpasować w normę społeczną, a pomocni internauci mówią mu, żeby zgadywał bo na tym polega zabawa w dawanie prezentów przez ludzi niechodzących na wesela xD

emdet

@matips no ale przecież wyżej napisałem - zwyczajowo przynajmniej koszt talerzyka. Jego cena się wacha dość mocno.

Co nie zmienia faktu iż wkurwia mnie zakładanie, że ileś się "powinno".

Gustawff

Jak sam ślub to zależy czy kogoś lubisz. Między 200-500.

Gumaturbo

Misia kup.misio wystarczy😉

Byk

Hajs i kupon lotka, albo co tam sobie młodzi wymarzyli zamiast kwiatów

onlystat

@hapaczuri nie dostales na zaproszeniu, ze para mloda chce hajs?

Na swoim tak zaznaczylem


Odpowiadajac - jak nie sa to jacys bliscy znajomi, to oddaj orientacyjne za talerzyk

Zaloguj się aby komentować