Kró†ka rozkmina na temat przyszłości portalu www.hejto.pl, polecam pod rozwagę wszystkim z Was, którzy tak jak ja lubią to miejsce i życzą mu jak najlepiej:
Otóż trzeba zmienić motyw i grafiki portalu. Niestety, jeśli ten portal ma się na poważnie rozwinąć i stać za jakiś czas społecznością wielu użytkowników, to nie może opierać się na nawiązaniach do tzw. starej baby.
Sukces tego portalu będzie przyciągał coraz więcej hejterów, a razem z nimi "dziennikarzy". Jedni i drudzy nie odpuszczą tak banalnego i prostego argumentu przeciwko portalowi www.hejto.pl jak fakt, że stroi sobie żarty z ludzkiej tragedii.
Każdy nowy użytkownik jako avatara ma ustawioną starszą panią, która na jego zdjęciu w tle przechodzi po pasach - co stanowi nawiązania do tragicznego wypadku w mieście Łodzi - wypadku, w którym starsza Pani poniosła śmierć.
A od tego kró†ka droga do wyzywania użytkowników od hien, ludzi pozbawionych moralności i ogólnie skupionych w strasznym miejscu.
Dlatego, jeśli chcemy by to miejsce było żywe, gwarne i przyjazne, to niestety musimy pozwolić mu zapomnieć o swoich korzeniach
@Hejto
LewdAnimeHands

e tam, po co robić poważny smutny portal jak front wykopu, lepiej siedzieć w internetowym sosie i mieć wyjebane na dzienikarzyny

test123

awatar babci jest sweeeeeeeeeeeeet uwu :33

Lebiediew

Myślę, że na tym etapie ważniejszym zmartwieniem od tego CO napiszą jest to CZY napiszą. Czasem nieważne jak mówią, byleby mówili.

lubieplackijohn

W tym szaleństwie jest metoda. Tylko pytanie, czy zmiana notabene kwintesencji portalu bardziej pomoże czy zaszkodzi?

EDIT

Z drugiej strony ewolucja to proces doskonalenia gatunku. W naszym wypadku ten proces jest bardzo przyspieszony, m in już nie rozjeżdżamy konkurencji. Więc może warto to przemyśleć i przedyskutować alternatywy.

lubieplackijohn

W co ewoluuje stara baba na pasach i Tomasz Hajto? Hmmm...

Bipalium_kewense

@Antydepresant Właściwie masz rację, chociaż szkoda tej grafiki na stronie tytułowej i sloganu. To był jednak tragiczny wypadek, a z takich rzeczy nie wypada się śmiać. Ale awatar z babcią i nazwę Hejto można chyba zostawić?

Anime

cierpliwość przede wszystkim

Havelock_Vetinari

No cóż, przed nami i twórcami wiele pracy. I faktycznie pasowałoby coś nieco poważniejszego zrobić. Aczkolwiek zwrocie uwagę, jak szybko się wszystko próbuje zmieniać. Z "rozjeźdzamy konkurencje" staliśmy się "społecznością", co oznacza, że Twórcy zdają sobie z tego sprawę i hejto znów przejdzie ewolucje. Nie zapominajmy, ze to my sami również Tworzymy to nasze miejsce w sieci.

hejto

@Antydepresant masz rację- początkowo miał być meme, teraz zaczyna się tworzyć coś naprawdę fajnego - nie spodziewaliśmy się tak pozytywnego odbioru i contentu, który tworzycie, spodziewamy się jednak, że prędzej czy później będziemy musieli zmienić pewne rzeczy jak np. grafiki


@zegar istniejemy dopiero 5 dni (sam odliczasz czas od praktycznie początku) - daj nam czasu na rozwinięcie się, mamy plany ustalamy pewne keypointy - robimy co możemy, by ten portal stał się czymś większym.


@lubieplackijohn z rozjeżdżania zmieniliśmy na Społeczność (wiemy jeszcze na stronie logowania jest) - nazwa Społeczność nie jest przypadkowa - planujemy, że hejto stanie się nie tylko miejscem do śmieszkowania i dyskutowania - ale czymś więcej. A czym to dowiecie się wkrótce.

lubieplackijohn

@hejto Bardzo dobrze panowie! Tak trzymać! Będę wspierał całym sobą, zwłaszcza, że mając tak prężnie rozwijającą się społeczność będziemy mogli w pewnym stopniu wpływać na różne rzeczy. Najpierw w marginalnym, żeby po pewnym czasie móc kreować rzeczywistość.

hejto

@zegar nic nie pisaliśmy o kategoriach, tak pisaliśmy mamy pewien kierunek, w którym pójdzie hejto.pl - z którego większość z Was będzie zadowolona, ale oczywiście słuchamy się osób, które są równie zaangażowane w ten portal jak i my.

hejto

@zegar cytuj całość a nie część, która Ci odpowiada "Ale pojawiają się pomysły typu:..........

  • stworzenie kategorii - gry, motoryzacja etc (ale do tego potrzebna większa społeczność a my dopiero jestesmy 17 godzin online XD)"
hejto

@zegar od pomysłu do realizacji daleka droga - musimy ostrożnie podejmować kroki bo jednak populacja hejto rośnie. Zamysł Społeczności jest taki jaki widzisz, my myślimy rzeczach powiązanych ze Społecznością i "te rzeczy", które planujemy w przyszłości na pewno większości się spodoba. Jak pisaliśmy wyżej więcej informacji wkrótce.

Zaloguj się aby komentować