Koniec zakupów w tym roku, wydałem wszystkie pieniądze. Nakupowałem różne rzeczy, bo od nowego roku na bank wszystko będzie droższe. Robicie też jakieś zapasy?
#pytanie #zakupy

Koniec zakupów w tym roku, wydałem wszystkie pieniądze. Nakupowałem różne rzeczy, bo od nowego roku na bank wszystko będzie droższe. Robicie też jakieś zapasy?
#pytanie #zakupy

Zaloguj się aby komentować