Komentarze (29)

To TY jestes dwutlenkiem wegla, ktory chca zredukowac.

Konfederacja nie jest dobrą partią a ludzie co tam są w szefostwie ludźmi godnymi moim zdaniem ale niestety obecni Konfa to jedyna opcja dla wyjścia polski w przyszłości na prostą - konfa aby teraz wygrała a potem zmienić konfe na inne partie prawicowe. NIestety nie widzę innej opcji niż wybór konty w układzie obecnym politycznym.

Mam nadzieję że miłościwie nam panujące elity też będą jadły robale ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@tom-hetman Konfederacja to polsrodek, pomost miedzy III Rzydopospolita, a Narodowym Panstwem Polskim Rodakow Kamratow.

@AmbrozyKalarepa Ale nie ma innej opcji do wyboru obecnie. Wszystkie przywary konfederacji są mniejsz niż dowolna wybór ponownie bandy 4 lub ich przybudowek. Tylko konfa da kierunek do wychodzenia polski na prostą ale nie dzięki Konfie tylko od mianie nastrojów politycznych

@tom-hetman Konfederacja to POLSRODEK, choc nadal lepszy od (((okraglego stolu))).

Czy mógłby ktoś się w końcu zdenerwować i rozwiązać ostatecznie problem chujni ełrogejskiej, szwaba, von der layen czy jak tej k. na nazwisko...

Myślałem, że hejto jest fajne bo tu nie ma gamoni pisowsko/konfederacyjnych ale jak widać i tu przypełzli.

@blues_brother Łatwo jest wyzywać innych samemu nie pokazując że się jest coś wartym.

@leon To byloby antysemickie

@AmbrozyKalarepa a ja uważam, że jest tylko jeden sposób aby się przekonać #pdk

Konfederacja bez zmian. Jak zawsze podłapują chwytliwy, ostatnio popularny temat i próbują agitować strachem XD
#kampaniastrachu #justlikePiS

@tom-hetman Negowanie rosyjskich zbrodni na Ukrainie, dotowanie przez rosyjskich oligarchów (brat Bosaka), otwarte opowiadanie się za wyjściem z UE i zwrócenie się ku FR kończąc na tematach aborcji i sprzyjaniu debilnych widzimisię kościoła to nie ,,przywary" jak napisałeś, tylko jawne szkodzenie Państwu.
Stać nas na lepszą partię niż bandę czworga i tą pisowską przybudówkę.

@SzerokieHoryzonty W sensie to źle, że o tym mówi, bo to populizm, czy jak?
Tak można powiedzieć o każdej partii, o każdym temacie.

@SzerokieHoryzonty to żeś sobie nazwę wymyślił... a przy tym co wygadujesz neuropku to raczej bardzo wąskie. A co ci nie pasi to byś cenzurował i wyzywał.

@Durielv8 no tak, lepiej patrzeć że nie ma alternatywy... jak byś przyszedł np. sklepu i mówił, że nie masz alternatywy i musisz kupić coś co chcę sprzedać to bym ci kazał sklep językiem własnym posprzątać i przyfasolił bym ci cenę pięć razy większą... bo przecież nie masz alternatywy.

 

Dokładnie tak samo jest z chujnią ełrogejską. Płacimy jakąś tam składkę i możemy otrzymać co najwyżej tyle kasy ile wpłaciliśmy, ale mamy ją wydać dokładnie tak jak nam każą, a dodatkowo mamy się dostosować w każdym innym względzie bo inaczej tusk z tego wyjdzie.

Świat się zmienia a konta wiecznie skretyniała... Trzeba to docenić (?)

@leon do neuropka mi daleko

@SzerokieHoryzonty jak obrażasz konfę to musisz być albo neuropkiem albo pisiorczykiem, albo gorzej... wyborcza

@sireplama znowu neuropejskie śmieci przywiało? Idź na czarną... PLONK #pdk

@leon @blues_brother to oczywiste, że wcześniej niż później wraz ze wzrostem popularności pojawią się tu wszelkiej maści zwolennicy od lewa do prawa. Niestety nie da się zachować sterylnego nieskazitelnego miejsca.
Jedyną opcją oszczędzenia sobie tych przepychanek jest aktywne zapełnianie czarnych list ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@blues_brother wybacz, ale dlaczego łączysz łajdaków lewackich z PiSu z konfą? Już nie pamiętasz kto głosował za korona ustawą? Przestań być cholernym obludnikiem.

@Fantom_s a jakie to niby nieskazitelne miejsce ma być?

@leon no już już dzieciaczku... bo znowu popuscisz mama będzie musiała cię przebierać Sio na wypok, do swojego szursko-onucko-nacjolskiego bagienka

@sireplama Drogi Pani, nie obrażaj innych osób i nie wpychaj im swoich własnych wymyślonych w stosunku do nich ciągot. To jest bardzo prostackie obrażać inne osoby i mówić o nich jeśli o nich nic nie wiesz.

@Durielv8 Pewnie że stać, ale obecnie nie masz niczego innego na co można oddać głos aby ostatecznie przy Polskiej ordynacji wyborczej Twój głos nie przeszedł na bandę 4. Zaproponuj coś lepszego - ja obalę to 8 słowami na bazie faktów.

@tom-hetman droga tom. Cóż mogę poradzić, że jak wam się szczerze napisze kim jesteście, to turborozwolnienia dostajecie.

 

Ogólnie nie macie mojego przyzwolenia na obrażanie ludzi i prostactwo, więc zapraszam w na wypok.

@sireplama Polecam jakieś badania zanim będzie za późno. Na pewno są na to jakieś witaminy, że ty myślisz że wiesz coś o kimś.

myślisz że wiesz coś o kimś.

 

@tom-hetman cieszę się, że dokonałeś jakiejś wewnętrznej autorefleksji, tylko wyciągnij z tego jakieś wnioski i spróbuj być lepszym człowiekiem, a nie projektuj swoich problemów na innych xD

Zaloguj się aby komentować