@30ohm Niemcy wiatrakami rozdmuchają jeszcze ten ogień z płonących samochodów. Nie widziałem tego, ale kolega kolei szwagra mojego kumpla z pracy podobno kiedyś widział.
@AdelbertVonBimberstein A, to o tym mówisz. Gdzieżbym się ośmielił nazwać wszechwiedzącego archimądrytę, doskonale znającego odpowiedź na dowolnie skomplikowane pytanie jakimś tam "pracownikiem przy dystrybutorze"? To niemalże bluźnierstwo.