Kolejna godzina bez zaśnięcia. Wziąłem procha i chyba klimę włączę.
Czemu nie mogły te temperatury zeszłego tygodnia zostać na dłużej? :(
#pogoda
Kolejna godzina bez zaśnięcia. Wziąłem procha i chyba klimę włączę.
Czemu nie mogły te temperatury zeszłego tygodnia zostać na dłużej? :(
#pogoda
Zaloguj się aby komentować