Kogoś pogięło do końca.
Drzwi mi zajebali
#pracbaza

Kogoś pogięło do końca.
Drzwi mi zajebali
#pracbaza

@myoniwy @starszy_mechanik @zjadacz_cebuli @Dynamiczny_Edek @wiatrodewsi
Wiecie co jest najlepsze?
Przypomniało mi się że w zeszłym roku to samo było.
Poszedłem do typka na warsztat i znalazłem moje drzwi.
Ten sam chłop drugi raz ubzdurał sobie, że trzeba je naciągnć, a to zawiasy wyrobione są i wystarczy lekko podnieść i się normalnie zamykają
Zaloguj się aby komentować