Kiedyś cieszyłem się z cukierków dumle. Dziś radość sprawia mi plaster rozgrzewający przylepiony do tyłka. Boże jakie to jest cudowne uczucie.


To życie to przewrotne jest jednak.


#hejto30plus #kregoslup #reumatyzm

Komentarze (17)

@cebulaZrosolu W lato z powodzeniem zastąpisz takie plastry pokrzywami

Co prawda nie jest to kapsaicyna, a kwas mrówkowy i nie działa tak długo jak plastry, ale ulgę przynosi

@PlatynowyBazant20 kiedyś nad jeziorem rzucaliśmy się z kumplami kulkami z mułu i tak zawzięcie uciekałem że nie zauważyłem że molo się kończy, a na dole był dosłownie busz pokrzyw, a ja w samych gaciach się tam wjebalem w sam środek, to tyle dobrego, że byłem po blancie i kilku piwach, to się nie przejąłem, jak cała plaża ze mnie ryczała

@Gepard_z_Libii ścigaliśmy się kiedyś z kolegami i chciałem zrobić skrót i wpadłem w głeboki rów pełen pokrzyw i jeżyn na pełnej pizdzie motorowerem. I pokrzywy i kolce nie były najgorsze, bo przy okazji był tam czynny pastuch elektryczny dla krów i się zaplątałem

@wiatraczeg bo kiedyś słodycze były lepsze. Generalnie mam odczucie (po tym jak odstawiłem spożywanie ich), że niewiele z nich ma smak i teksturę a nie tylko nabierdolone cukru. O wafelki to są króle słodyczy.

No i jak w Polsce zawsze jak się skuszę to jest zawód. Za to jak kupię (dlatego już nie kupuję xD) norweską czekoladę freia to o ja bierdole jakie to dobre.

@wiatraczeg kiedyś se odcinek lędźwiowy przypaliłam takim plastrem. 3 tygodnie miałam bordowy ślad z dziurami po nim. Jakby mi ktoś jakieś piętno przyłożył

Zaloguj się aby komentować