każda zdemaskowana kompromitacja konfiarzy to miód na moje serce
#polityka #bekazkonfederacji #bekazpodludzi



każda zdemaskowana kompromitacja konfiarzy to miód na moje serce
#polityka #bekazkonfederacji #bekazpodludzi



@GordonLameman Ja popieram Brauna ponieważ użyteczny,a nie dlatego,że jest wybitnie inteligentny - bo nie jest.
Ile razy to trzeba powtarzać ? Braun zaszarżował na tą menorę raczej bardziej przypadkiem,ale zrobił tym wybitne taktyczne przygotowanie przedpola przed walką o krzyż w sejmie. Zbyt wybitne by ktoś w konfie zaplanował to celowo dodam (dowód: a Krzysio Bosak uciekający przed dziennikarzami ?) ,to musiał być skutek uboczny - gdyby konfa na codzień popisywała się taką taktyką mieliby >25% - a mają ile mają.
Mnie tam ten typ co już wcześniej wyglądał jak "fałszywy żyd" nie był do niczego potrzebny i nie wydawał się ważny. Ot jakiś folklor,być może w wykonaniu jakiegoś zwolennika konfy - ale co mi tam. Akurat postu brauna z tym typem nie widziałem...
"Młodzi dla Wolności" to opcja korwinistyczna - jeżeli rzeczywiście typ jest "Młodych dla wolności" to widocznie ten cymbał Memcen tak postanowił "załagodzić PRowo" sprawę... Ja tam nie wiedziałem,że typ od tego wideo jest związany z konfederacją,jeśli jest to tak jak pisze @VanQuish : to jest "złoto" jeśli chodzi o podłożenie się koncertowo. I w sumie dowód debilizmu tego kto wpadł na ten "genialny" pomysł - też. Albo dowód tego,że ktoś odpala właśnie krety w konfie by ją zniszczyć.
Szczerze to po tym wczorajszym "zamachowcu" wygląda to dla mnie jak uaktywnienie zainstalowanych w konfie na tą okazję kretów.
@dsol17
> ,ale zrobił tym wybitne taktyczne przygotowanie przedpola przed walką o krzyż w sejmie.
Jaką walką? Przecież to co zrobił powoduje, że więcej osób chce się pozbyć krzyża z Sejmu.
> Szczerze to po tym wczorajszym "zamachowcu" wygląda to dla mnie jak uaktywnienie zainstalowanych w konfie na tą okazję kretów.
Weź xD
To tak Ci wygląda tylko z jednego powodu - ZAŁOŻYŁEŚ, że Konfa jest dobra i szukasz każdego, nawet najgłupszego usprawiedliwienia. I tak wygląda całe twoje życie - fałszywe założenie, cyk teoria spiskowa. Nie udało się? To kolejne fałszywe założenie i kolejna kretyńska teoria spiskowa.
Żałosne.
Jaką walką? Przecież to co zrobił powoduje, że więcej osób chce się pozbyć krzyża z Sejmu.
@GordonLameman Oczywiście tego,że Hołownia wcześniej deklarował,że wystarczy że jedna osoba się będzie czuła niekomfortowo to te krzyże polecą czy zachowań lewicy nie widzisz. Jakże to wygodne...
Wybacz,ale nie mam obecnie na tyle czasu na internety żeby prowadzić z tobą spór o coś,co radośnie zignorujesz...
To tak Ci wygląda tylko z jednego powodu - ZAŁOŻYŁEŚ, że Konfa jest dobra i szukasz każdego, nawet najgłupszego usprawiedliwienia
Oczywiście że tak.A twoje przekonania też są oparte o twoje założenia wynikłe z twoich okoliczności życiowych i doświadczeń. Założyłeś że konfa jest zła ponieważ popierasz lewicę (czy teraz może KO), ponieważ funkcjonujesz w takim a nie innym środowisku które mówi że konfa to neonaziści itd. I żadna perswazja czy "logika"' sama z siebie ani moich ani twoich poglądów nie zmieni,choć może na nie wpłynąć. Kluczowe dla zmiany osobistych poglądów są i będą osobiste doświadczenia.Po prostu. Całe systemy logiczne zaczyna się od zdefiniowania aksjomatów. Aksjomaty po prostu są.Nieredukowalne. "Aksjomaty" światopoglądowe mamy akurat bardzo inne.Po prostu. Może doświadczenia życiowe je zmienią. Tobie albo mnie...
jakby np. na sali sejmowej napluł komuś w twarz to byś powiedział że to pewnie w obronie własnej
@festiwal_otwartego_parasola Powiedziałbym pewnie raczej,że typ nie miał zdolności honorowej /s (UWAGA: sarkazm wielki jak stodoła !!!) #pdk #pasjonaciubogiegozartu
https://www.rp.pl/polityka/art12390601-korwin-mikke-spoliczkowal-boniego / https://tvn24.pl/polska/korwin-mikke-zaluje-ze-nie-naplulem-boniemu-w-twarz-ra448679-3366078
A tak poważnie - owszem,Brauna powinni ukarać. Z jednego paragrafu.Tego za obrazę uczuć religijnych. Miał z tym co zrobił moim zdaniem rację, to że żydzi rządzą się w oficjalnie POLSKIM sejmie to jest skandal - zwłaszcza gdy w Palestynie dzieje się to co się dzieje. No ale obraził uczucia religijne a prawo jest prawem. Oczywiście Wielgusowa też powinna zostać z tego paragrafu ukarana (choć nie została),ale to już kwestia stronniczości "bezstronnego" sędziego.
@VanQuish To jak siedzi w strukturach tyle lat to pewnie go tam znają jak wczorajszego "niedoszłego terrorystę". Czyli wcale.Wtedy jest jeszcze śmieszniej,bo może być tak,że oni go tam autentycznie brali za autentycznego żyda...
Jednak nie sama konfa takich ludzi ma i nie tylko w Polsce się to zdarza - obczaj:
https://www.vox.com/policy-and-politics/23520848/george-santos-fake-resume
Ja wcale bym się nie zdziwił,gdyby nawet w PiS niektórzy nie znali szczegółów odnośnie "biznesów" mejzy (mała litera celowo)
Zaloguj się aby komentować