Kanada zdegenerowany raj

Kiedyś marzenie każdego emigranta i kraj określany jako najlepsze miejsce do życia, dziś coraz więcej ludzi stamtąd ucieka mówiąc, że nie da się tam już żyć. Kanadyjczycy mają dość imigrantów, których liczba wymknęła się spod kontroli zabierając im pracę i mieszkania, wszyscy mówią, że ceny wszystkiego są astronomiczne, a o nawet zwykłym mieszkaniu w Toronto czy Vancouver przeciętny człowiek z dobrym wynagrodzeniem może tylko pomarzyć.


#kanada #wiadomosciswiat i poniekąd trochę #polityka

YouTube

Komentarze (6)

manstain

Hallo tutaj (Sydney/Australia) jest podobnie!

Z mieszkaniami to w ogóle jest kwadratura koła: ceny są drogie bo za dużo imigrantów (plus bańka) i trzeba ich więcej budować ale aby budować potrzeba więcej ludzi- sprowadzić więcej imigrantów XD

kitty95

@manstain jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o hajs. Ktoś na tym całym procesie bardzo dobrze zarabia, i nie jest to przeciętny Joe.


U nas na imigrantach zarabia głównie januszerka wszelaka mając niemalże darmową siłę roboczą.

manstain

@kitty95 banki, nie pamietam dokladnie statystyk ale kiedys Martin North ( analityk i ma tez wlasny podcast) mowil, ze 30% dochodów bankow jest zwiazane z budownictwem.

Bystrygrzes

Na 1 zdjeciu mamy bialego, murzynke, azjate, prawdopodobnie meksyka XD


Ale zatrzymajmy imigracje!

Lvter

Czyli przyjeżdżają imigranci i za socjale kupują mieszkania tak, że lokalsów nie stać... 🤣

Naczelnyhejterkacapow

@manstain kurde a mnie tak Perth ciągnie 😅

Zaloguj się aby komentować