Niestety byczq w Owadzie nie ma dobrego ostrego keczupu na dzień dzisiejszy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jakbyś był w Ocheńiu czy Korfurze to mogę polecić ten wyrób boży jakże zacny, ostrość jest wyraźnie odczuwalna, ale jeśli szukasz łognia to wtedy jakiś sos siracha albo inny orientalny tego typu.