Jeszcze jeden, co mi tam. Zwieńczenie serii XD
Dodaję #perypetiemanata żeby można było na czarno XD
#piorawieczne #heheszki #smoczejebanie


Jeszcze jeden, co mi tam. Zwieńczenie serii XD
Dodaję #perypetiemanata żeby można było na czarno XD
#piorawieczne #heheszki #smoczejebanie


@Rozpierpapierduchacz No to nie wiem czy pamiętasz wpis mój, ale musiałem robić edit przy moim XDD miałem dostać próbkę jakiegoś zielonego KWZ, ale chyba nie mieli i dali mi shine mashine 2. Ale pewny nie byłem czy nie mieli czy to błąd w druku tylko na kartce i napisałem coś, widzę - zielony. No to błąd w druku. Zaraz patrzę, a to się pod światło na fioletowawo mieni xD Za godzinę ktoś przyszedł, pokazuje mu ten zajebisty atrament, patrzę na moją rękę, a ona znowu cała ujebana tym shine mashine xD Do dziś się boję dotykać tej kartki, bo po tygodniu wybierając atrament też się nim ujebałem xD
@Rozpierpapierduchacz Chłonny papier i pewnie stalówka EF/F też nie zaszkodzi, choć wtedy shine już będzie z tego marny.. Wgl jakie marki/ serie cechują się bardzo dobrym cieniowaniem? Np. KWZ It smells like coffee i KWZ Honey cieniują bardzo dobrze moim zdaniem i bardzo mi się to podoba, ale no np. Pelikany 4001 prawie wcale. Diamine są ok? Tylko NIE polecaj nic drogiego typu iroshizuku kon-peki, proszę xDD
Zaloguj się aby komentować