Jestem podobno pierwszym kursantem który umie zrobić łuk do tyłu, i nie umie do przodu xD
#samochody #prawojazdy
Jestem podobno pierwszym kursantem który umie zrobić łuk do tyłu, i nie umie do przodu xD
#samochody #prawojazdy
@redve
to dopiero 3 godzina
Pffffff....
Ja bym na Twoim miejscu się cieszył, że po tak krótkim czasie łuk do tyłu już Ci wychodzi.
Zostało Ci jeszcze 27h na opanowanie jazdy do przodu. Jak po tym czasie dalej będziesz lepiej jeździł do tyłu niż do przodu, wtedy faktycznie będziesz mógł się pochwalić że coś z Tobą jest nie tak
Zaloguj się aby komentować