Komentarze (15)

@maximilianan W cywilizowanych krajach to prokuratura ma udowodnić winę oskarżonemu. Lewica chciała to zmienić i oskarżony miał udowodnić swoją niewinność. To już było, w bolszewickich i nazistowskich czasach.

W cywilizowanych krajach to prokuratura ma udowodnić winę oskarżonemu. Lewica chciała to zmienić i oskarżony miał udowodnić swoją niewinność. To już było, w bolszewickich i nazistowskich czasach.

@bleblebator-bombambulator proces inkwizycyjny to był już w czasach (szok i niedowierzanie) Inkwizycji, o czym nie masz pojęcia, podobnie jak o tym co chciała albo czego nie chciała zrobić Lewica.


Także nie ograniczaj się do neobolszewizmu, tylko od razu lepiej napisz, że to neośredniowiecze, względnie neorenesans, bo władze świeckie potem też małpowały od kościelnych i wprowadzały podobne zwyczaje u siebie.


Przy czym rozumiem, że słowa-klucze typu bolszewizm, nazizm i Himtler działają w głowie prawicowca dużo lepiej, bo nie ma tam miejsca na zbyt wiele informacji i trzeba się ograniczać do tych najbardziej nośnych. No ale jednak warto spróbować coś przeczytać, czegoś się dowiedzieć.

@bleblebator-bombambulator despotyzm i ciągotki do totalitaryzmu to miał memcen jak chciał zamykać ludzi w domach. Czekaj, już nie pamiętasz?

Zaloguj się aby komentować