TyGrySSek★Fanatykw Dyskusje2026-06-24T06:24:51+02:0068Jeden komentarz i zaliczam Marlenke #tygrysekcontent6822Udostępnij
TyGrySSek★2026-06-24T11:32:14+02:001@sherkhaan więcej wezmę bo zlokalizowalem firmowy sklep z wszystkimi rodzajami. W drodze powrotnej odwiedzę
sherkhaan★2026-06-24T11:33:19+02:000@TyGrySSek a to jesteś w tej fabryce czy sam sklep firmowy? Pytam bo sam rozważam się wybrać na zwiedzanie fabryki z degustacja 😁
sherkhaan★2026-06-24T11:34:52+02:000@TyGrySSek frydek mistek podobno, idzie nawet znaleźć termin zwiedzania z polskim przewodnikiem ale ciężko
TyGrySSek★2026-06-24T11:37:03+02:002@sherkhaan właśnie widzę czyli po drodze ale zamiast płacić za zwiedzanie to se wolę w tej cenie zjeść Marlenke.
TyGrySSek★2026-06-24T11:31:29+02:001@Rymowany_tamburyn why? Chyba że pijesz do marki Audi co mi kiedyś wymusiło
TyGrySSek★2026-06-24T11:33:02+02:001A jak ostatnio napisałem 50 piorunów i będę jadł te Marlenke to ledwo 20 było . A teraz prawie 50 jest
Fly_agaric2026-06-24T15:52:26+02:001@TyGrySSek Pudełka mnie fotkę dej, nie ciastka - przecie w sklepie nie rozkroję!
TyGrySSek★2026-06-24T18:28:12+02:003@Fly_agaric niestety na wystawie na stacji benzynowej pudełek nie było tylko pokrojona
SzubiDubiDU2026-06-24T14:48:09+02:003@TyGrySSek zaliczam Marlenke Co to za d⁎⁎a, i ile bierze za godzinę? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)