Hejto.pl
J⁎⁎ać PiS i Konfederację!!! XDDD j⁎⁎ać sutenera obywatelskiego Zostaniecie rozliczeni XD #jebacpis #jebackonfederacje - Wyrocznia - Hejto.pl