Jako że szanowny zwycięstwa rzekł się wygranej(tłum z pochodniami nie wywierał presji) ruleta ponownie została zakręcona.
I to kolejnym szczęśliwcem jest @Augustyn_Benc-Walski
Gratulujemy!
#hejtozeszyt

Jako że szanowny zwycięstwa rzekł się wygranej(tłum z pochodniami nie wywierał presji) ruleta ponownie została zakręcona.
I to kolejnym szczęśliwcem jest @Augustyn_Benc-Walski
Gratulujemy!
#hejtozeszyt

@entropy_ @maximilianan ja grzmoce tylko po to ze jak mnie wylosoje to oddaje ture i jest re roll, zeby w koncu pentla sie zamknela i wylosowalo duchacza, jaki wplyw mam takim zachowaniem na statystyczny outcome > hejtozeszyt trafia do manata?
@maximilianan no ostatnio zadania odrabialiscie z fizyki to z matmy tez wam problem znalazlem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@ErwinoRommelo jeżeli jest 50 osób w losowaniu, to manat ma 1/50 szansy na wygraną plus 1/50 na reroll i że wygra w rerollu jest 1/49 czyli:
1/50 + (1/50 * 1/49), czyli pierdnięcie ponad standardową szansę.
@Umypaszka Też wezmę udział, jak wylosuje mnie i wyślesz mi 100py żebym mógł podać do erwina to oddam Tobie, a jak nie to leci do manata xDDD
@entropy_ bezemnie jest -1 do puli ale ze mna jest szansa na wygrana + szansa na re roll i- 1 do puli
@entropy_ @Gepard_z_Libii Z ciekawości ze 25 razy zakręciłem hejtolosem i niektórzy to i po 3 razy wypadli ale manat 0 xD
Kolega herbaciarz więc nawet zły nie jestem
Ps pa @Augustyn_Benc-Walski po tagowej znajomości wyślesz, prawda? XD
@3t3r Cholera, a co będzie gdyby na niego padło?
@Dziwen Nawet koncepcyjnie nie wiem jaki to mógłby być mem xDDDD
Zaloguj się aby komentować