Miedzyzdroje2005Gruba rybaw Hydepark2024-10-13T19:07:50+02:004Jakie to znowu gówno wyświetla mi się na tablicy??? #facebook #internet49Udostępnij
Dancake2024-10-13T20:09:02+02:002Też mi się to pojawia. Najgorsze, że nie idzie tego zablokować, bo za każdym razem z innego konta ale treść ta sama…
LilacEnticement2024-10-13T20:22:57+02:005Kto korzysta z FaceBooka w 2024, ten sam sobie szkodzi. Teraz to ten sam cringe co niegdyś NaszaKlasa.
InstytutKonserwacjiMaryliRodowicz2024-10-13T20:33:22+02:002@Miedzyzdroje2005 im dłużej na wyświetlaczu wyświetla się jakaś treść tym częściej będzie Ci ona wyświetlana. Przetestuj na czymkolwiek innym.
PanNiepoprawny★2024-10-13T22:23:51+02:003U mnie podobnie. Jakieś gówno wygenerowane z AI z twarzami celebrytek. Nie nadążam blokować.