Jakie ciasta lądują u was tradycyjnie na świątecznym stole?
U mnie, odkąd pamiętam trafia na stół piernik kętrzyński z prochu, polany jakąś polewą czekoladową. Uwielbiam tego bydlaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A dla przełamania, dziś będę kręciła serniczek baskijski na jutro.
#zapytajhejto #swieta #ciasto #gotujzhejto #pieczzhejto
