Jakby ktoś na emigracji zastanowiał się nad powodami dla których warto wrócić do Polski to zobaczcie to zdjęcie.
Przez całe lata na emigracji brakowało mi dobrych krajowych truskawek, pomidorów, kupna świeżych jagód, polskich czereśni, pączków z targu od baby która sprzedaje je w tym samym miejscu od 30 lat,, obwarzanków, młodej włoszczyzny na zupę a nie te pędzone marchewki i pasternak bo nawet nie pietruszka z giełdy, ogórków gruntowych a nie te pakowane w plastik. Niby detale a jednak... ;)
