Jak zrobić taki równy biszkopt? Ja za każdym razem jak robię to po wystygnięciu mi się ten środek trochę zapada i powierzchnia jest taka nierówna i pomarszczona. Jest na to jakiś sposób?
#gotujzhejto #pieczzhejto #jedzenie #bojowkapiekarska

Jak zrobić taki równy biszkopt? Ja za każdym razem jak robię to po wystygnięciu mi się ten środek trochę zapada i powierzchnia jest taka nierówna i pomarszczona. Jest na to jakiś sposób?
#gotujzhejto #pieczzhejto #jedzenie #bojowkapiekarska

Zaloguj się aby komentować